Skeda:Flag of Louisiana (February 1861).svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 2.161 × 1.382 pixel, madhësia e skedës: 4 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

Flag of Louisiana February 11, 1861

Data (original upload date)
Burimi No machine-readable source provided. Own work assumed (based on copyright claims).
Autori No machine-readable author provided. Fornax assumed (based on copyright claims).

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme26 gusht 2011 21:14Thumbnail për versionin duke filluar nga 26 gusht 2011 21:142.161 × 1.382 (4 KB)Fry1989yellow
26 gusht 2011 05:59Thumbnail për versionin duke filluar nga 26 gusht 2011 05:592.161 × 1.382 (4 KB)Fry1989colours much more likely
3 prill 2007 21:27Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 prill 2007 21:27800 × 520 (887 bytes)Indolencessimpler code
14 shkurt 2006 15:24Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 shkurt 2006 15:242.156 × 1.382 (5 KB)FornaxFlag of Louisiana Feb 11 1861 Category:Historical flags of the United States

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.