Skeda:Flag of New Hampshire.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 660 × 440 pixel, madhësia e skedës: 266 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
ᏣᎳᎩ: ᎠᏤ ᎭᎻᏒ ᎦᏓᏘ
Français cadien: Flag du New Hampshire
Hawaiʻi: Ka hae Nū Hamekia
Latina: Vexillum Novae Hantoniae
Diné bizaad: Niihémpshoo Hahoodzo bidah naatʼaʼí
Deitsch: Faahne vun New Hampshire
Српски / srpski: Zastava američke savezne države New Hampshire
Data
Burimi from the xrmap flag collection 2.7
Autori
SVG genesis

Licencimi:

Public domain
This image from the Xrmap flag collection (source: flags-2.6-src.tar.bz2).
The README file in that collection says of the SVG flags "We release them in the public domain".
Public domain This work has been released into the public domain by its copyright holder, Xrmap. This applies worldwide.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Xrmap i garanton çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Insignia
This image shows a flag, a coat of arms, a seal or some other official insignia. The use of such symbols is restricted in many countries. These restrictions are independent of the copyright status.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme22 janar 2006 07:45Thumbnail për versionin duke filluar nga 22 janar 2006 07:45660 × 440 (266 KB)Denelson83Flag of w:New Hampshire, from the xrmap flag collection 2.7. {{PD}} Category:US state flags Category:New Hampshire Category:SVG flags

Përdorimi global i skedës

Metadata