Skeda:Gertrude Elion.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 3.320 × 4.000 px, madhësia skedës: 1,39 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi

Gertrude Elion

Data E dhënë e pa njohur
Unknown date
Burimi [1]
Autori Unknown
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
w:sq:Creative Commons
atributim
This file is licensed under the Creative Commons Attribution 4.0 International license.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme12 maj 2014 08:37Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 maj 2014 08:373.320 × 4.000 (1,39 MB)Materialscientist{{Information |Description=Gertrude Elion |Source=[http://wellcomeimages.org/indexplus/result.html?_IXMAXHITS_=1&_IXACTION_=query&_IXFIRST_=79&_IXSR_=jb0hEL2TE6P&_IXSS_=_IXFPFX_%3dtemplates%252ft%26_IXMAXHITS_%3d250%26c%3d%2522historical%2bimages%2522%...

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.