Skeda:Gros - First Consul Bonaparte (Detail).png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.000 × 1.241 px, madhësia skedës: 1,58 MB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Premier Consul Bonaparte(detail)
Artist
creator QS:P170,Q216999
Title
Premier Consul Bonaparte
(detail)
Object type pikturë
object_type QS:P31,Q3305213
Data circa 1802
date QS:P571,+1802-00-00T00:00:00Z/9,P1480,Q5727902
Medium oil on canvas
medium QS:P186,Q296955;P186,Q4259259,P518,Q861259
Burimi

Licencimi:

Public domain

This work is in the public domain in its country of origin and other countries and areas where the copyright term is the author's life plus 100 years or less.


Dialog-warning.svg You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme28 tetor 2005 21:20Thumbnail për versionin duke filluar nga 28 tetor 2005 21:201.000 × 1.241 (1,58 MB)Frank SchulenburgAntoine-Jean Gros: ''First Consul Bonaparte'', oil on canvas, c. 1802 (Detail) {{Creator:Antoine-Jean Gros}}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.