Skeda:Kafka Sterbehaus 01.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 3.858 × 2.888 px, madhësia skedës: 1,69 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

Ehem. Sanatorium Hoffmann, KafkaSterbehaus , Hauptstraße 187, 3400 Kierling, Austria

Denkmalschutz-AT.svg Austria Bundesadler.svg
This media shows the protected monument with the number 4755 in Austria.
(Commons, de, Wikidata)
Data
Burimi E bërë vet
Autori Clemens PFEIFFER
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Deutsch: Dieses Foto wurde von de:hieke erstellt und unter nachfolgend aufgeführter Lizenz veröffentlicht. Das Bild kann frei verwendet werden solange der Urheber genannt und die weiteren Lizenzbestimmungen eingehalten werden.
English: This photograph was taken by de:Hieke and released under the license(s) stated below. You are free to use it for any purpose as long as you credit the author and follow the terms of the license.


Urheber: "Clemens PFEIFFER, Wien" / credits: "Clemens PFEIFFER, Vienna/Austria"
If you use one of my photos, an email (account needed) or a message or direct to my email account (can be found on the right side) would be greatly appreciated.
In print media please add my name as mentioned above. A specimen copy would be welcome. Other licensing terms can get discussed, too.
Bitte informieren Sie mich über die Verwendung dieses Fotos per e-mail oder Nachricht auf meiner Diskussionsseite. Um Übersendung eines Belegexemplares wird gebeten!'
Gnome-dev-camera.svg
Kontakt / contact:

Clemens PFEIFFER, Berufsfotograf
A-1190 Wien, Krottenbachstraße 106/13, AUSTRIA
e-mail: wikipedia[at]panoramafotos.net

Camera location48° 18′ 31,27″ N, 16° 16′ 08,71″ E Kartographer map based on OpenStreetMap.View this and other nearby images on: OpenStreetMap - Google Earthinfo
Object location48° 18′ 30,96″ N, 16° 16′ 09,16″ E Kartographer map based on OpenStreetMap.View this and other nearby images on: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Licencimi:

w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme16 gusht 2011 12:34Thumbnail për versionin duke filluar nga 16 gusht 2011 12:343.858 × 2.888 (1,69 MB)Panoramafotos.net

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: