Skeda:Katuma.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Katuma.jpg((përmasa 768 × 512 px, madhësia skedës: 244 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Lake Katumajärvi in Hämeenlinna, Finland. Kappolanvuori hill on the background.
Suomi: Katumajärvi Hämeenlinnassa, taustalla Kappolanvuori.
Data
Burimi Finnish Wikipedia
Autori Juuso Kurvinen
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

cc-by-sa-2.5

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme18 qershor 2006 15:23Thumbnail për versionin duke filluar nga 18 qershor 2006 15:23768 × 512 (244 KB)TeVe{{Information |Description={{en|Lake Katumajärvi in Hämeenlinna, Finland. Kappolanvuori hill on the background.}} {{fi|Katumajärvi Hämeenlinnassa, taustalla Kappolanvuori.}} |Source=Finnish Wikipedia |Date=19 February 2006 |Author=[[:fi:User:Jsk83|Juu

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: