Skeda:Kostas Karamanlis Apr 29 08.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kostas_Karamanlis_Apr_29_08.jpg((përmasa 225 × 334 px, madhësia skedës: 30 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Konstantinos Karamanlis, Prime Minister of Greece
Data Original version published in 2008-04-29
Burimi Edited version of image:Vladimir Putin 29 April 2008-3.jpg
Autori Kremlin

Licencimi:

Standard of the President of the Russian Federation.svg
This file comes from the website of the President of the Russian Federation and is licensed under the Creative Commons Attribution 4.0 License. In short: you are free to distribute and modify the file as long as you attribute www.kremlin.ru. Note: Works published on site before April 8, 2014 are also licensed under Creative Commons Attribution 3.0 License.
The permission letter from the Press Secretary for the President of the Russian Federation is available here.
w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 3.0 Unported.
Atributim: Kremlin.ru
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

w:sq:Creative Commons
atributim
This file is licensed under the Creative Commons Attribution 4.0 International license.
Atributim: Kremlin.ru
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme7 korrik 2009 03:13Thumbnail për versionin duke filluar nga 7 korrik 2009 03:13225 × 334 (30 KB)Ichwan Palongengi{{Information |Description={{en|1=Konstantinos Karamanlis, Prime Minister of Greece}} |Source=Edited version of image:Vladimir Putin 29 April 2008-3.jpg |Author=Kremlin |Date=Original version published in 2008-04-29 |Permission= |other_versions= }}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: