Skeda:Kuvendi i Shqipërisë.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 667 × 462 pixel, madhësia e skedës: 111 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Logo of the Parliament of Albania
Shqip: Logo e Kuvendit të Shqipërisë
Data
Burimi Original versions can be found published at https://www.parlament.al/
Autori
Original version
Kuvendi i Shqipërisë
Vectorized
Bes-ART
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Public domain The work published here is subject to use in the public domain in accordance to Article 9 of Albania's Copyright Law of 2005 (No.9380 §). The revised law (No.35/2016 §) ratified by the Albanian Parliament on 31.3.2016 keeps these basic provisions in place:
  • (a) ideas, theories, concepts, discoveries and inventions in a creative work, despite the way they were acquired, explained or expressed;
  • (b) official texts of a legal, administrative, legislative, political nature and their respective official translations;
  • (c) official symbols of the state, symbols of other public organizations and public authorities, such as: coats of arms, seals, flags, emblems, medals, medallions and other signage;
  • (d) means of payment;
  • (e) news and press information;
  • (f) simple data and facts;
  • (g) folk expressions;

Coat of arms of Albania.svg
Versione tjera

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme25 qershor 2017 23:33Thumbnail për versionin duke filluar nga 25 qershor 2017 23:33667 × 462 (111 KB)Bes-ARTUser created page with UploadWizard

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata