Skeda:Lappion (Aisne) mairie.JPG

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 2.736 × 3.648 px, madhësia skedës: 3,43 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Français : Lappion (Aisne) mairie
Data
Burimi E bërë vet
Autori Havang(nl)
Camera location49° 36′ 26,84″ N, 3° 57′ 45,3″ E  Heading=249.5° Kartographer map based on OpenStreetMap.View this and other nearby images on: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International license.
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.


Logo ete des villes wikipedia.png
This image was uploaded as part of L'Été des villes 2015.

বাংলা | Brezhoneg | Deutsch | English | Español | Français | Italiano | Sicilianu | +/−

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme26 korrik 2015 11:46Thumbnail për versionin duke filluar nga 26 korrik 2015 11:462.736 × 3.648 (3,43 MB)Havang(nl)User created page with UploadWizard

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

 • Përdorimi në ca.wikipedia.org
 • Përdorimi në de.wikipedia.org
 • Përdorimi në en.wikipedia.org
 • Përdorimi në es.wikipedia.org
 • Përdorimi në eu.wikipedia.org
 • Përdorimi në fr.wikipedia.org
 • Përdorimi në hy.wikipedia.org
 • Përdorimi në it.wikipedia.org
 • Përdorimi në lb.wikipedia.org
 • Përdorimi në pl.wikipedia.org
 • Përdorimi në pt.wikipedia.org
 • Përdorimi në ro.wikipedia.org
 • Përdorimi në sk.wikipedia.org
 • Përdorimi në szl.wikipedia.org
 • Përdorimi në uk.wikipedia.org
 • Përdorimi në www.wikidata.org
 • Përdorimi në zh-min-nan.wikipedia.org

Metadata