Skeda:London.bankofengland.arp.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 2.047 × 1.669 px, madhësia skedës: 752 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi

Bank of England, Threadneedle Street, London, England.

English: The Bank of England in Threadneedle Street, London.
Deutsch: Sitz der Bank von England in der Londoner Threadneedle Street.
Data
Burimi Taken by Adrian Pingstone in November 2004 and released to the public domain.
Autori Adrian Pingstone
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Public domain Kjo skedë është lëshuar në public domain nga autori i saj, Arpingstone. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Arpingstone i garanton çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme6 qershor 2013 08:54Thumbnail për versionin duke filluar nga 6 qershor 2013 08:542.047 × 1.669 (752 KB)Dontworryentzerrt + heller
1 mars 2006 20:42Thumbnail për versionin duke filluar nga 1 mars 2006 20:422.288 × 1.712 (781 KB)Arpingstone

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata