Skeda:North Macedonia relief location map.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.368 × 1.133 px, madhësia skedës: 332 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Camera location41° 36′ 00″ N, 21° 45′ 00″ E Kartographer map based on OpenStreetMap.View this and other nearby images on: OpenStreetMap - Google Earthinfo


Përshkrimi
English: Blank physical map of the Republic of Macedonia, for geo-location purpose.
Français : Carte physique vierge de la Macédoine, destinée à la géolocalisation.

Equirectangular projection, WGS84 datum

 • Standard meridian: 021° 45' E
 • Central parallel: 41° 36' N

Geographic limits of the map:

 • Left: 020° 18' E
 • Right: 023° 12' E
 • Top: 42° 30' N
 • Bottom: 40° 42' N
Data
Burimi
 • Background relief map (relief and rivers): own work by uploader
  • Sources of data: SRTM3v2.1 and NGDC World Data Bank II
 • All other data (lakes and boundaries) taken from File:Macedonia_location_map.svg created by NordNordWest under GFDL/CC-BY-SA-3.0
  • Sources: United States National Imagery and Mapping Agency data
Autori Eric Gaba (Sting - fr:Sting) and NordNordWest
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Attribution and Share-Alike required
Versione tjera

Derivative works of this file:


Kartenwerkstatt
This map has been made or improved in the German Kartenwerkstatt (Map Lab). You can propose maps to improve as well.

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme10 korrik 2010 17:09Thumbnail për versionin duke filluar nga 10 korrik 2010 17:091.368 × 1.133 (332 KB)Sting== {{int:filedesc}} == {{Location|41|36|00|N|21|45|00|E|scale:1000000}} <br/> {{Information |Description={{en|Blank physical map of the Republic of Macedonia, for geo-location purpose.}} {{fr|Carte physique vierge de la [[:fr

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata