Skeda:Mairie de Béligneux.JPG

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 3.264 × 2.448 px, madhësia skedës: 3,03 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Français : La mairie de Béligneux située dans le hameau de La Valbonne ; la précédente mairie était dans le village-même de Béligneux.
Data
Burimi E bërë vet
Autori
creator QS:P170,Q42790984
Australia road sign W6-7-FYG.svg

Thank you to indicate this credit line next to the image in case of reuse:

Credit: Benoît Prieur - CC-BY-SA

I'd appreciate if you could mail me (agamitsudo at gmail.com) if you use this picture out of the Wikimedia project scope Face-smile.svg.

Atributim
(required by the license)
© Benoît Prieur / Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0
© Benoît Prieur / Wikimedia Commons
Camera location45° 51′ 08,4″ N, 5° 07′ 44,4″ E  Heading=190.62480127186° Kartographer map based on OpenStreetMap.View this and other nearby images on: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme5 gusht 2013 08:32Thumbnail për versionin duke filluar nga 5 gusht 2013 08:323.264 × 2.448 (3,03 MB)Benoît PrieurUser created page with UploadWizard

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata