Skeda:Map of Wisconsin highlighting Manitowoc County.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 4.747 × 5.087 pixel, madhësia e skedës: 103 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: This is a locator map showing Manitowoc County in Wisconsin. For more information, see Commons:United States county locator maps.
Data
Burimi E bërë vet:
English: The maps use data from nationalatlas.gov, specifically countyp020.tar.gz on the Raw Data Download page. The maps also use state outline data from statesp020.tar.gz. The Florida maps use hydrogm020.tar.gz to display Lake Okeechobee.
Autori David Benbennick

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme13 shkurt 2006 02:23Thumbnail për versionin duke filluar nga 13 shkurt 2006 02:234.747 × 5.087 (103 KB)David Benbennick{{subst:User:Dbenbenn/clm|county=Manitowoc County|state=Wisconsin|type=county}}
12 shkurt 2006 20:16Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 shkurt 2006 20:164.747 × 5.087 (103 KB)David Benbennick{{subst:User:Dbenbenn/clm|county=Manitowoc County|state=Wisconsin|type=county}}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.