Skeda:Maslow's Hierarchy of Needs.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 1.024 × 768 pixel, madhësia e skedës: 187 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Maslow's hierarchy of needs. Resized, renamed, and cropped version of File:Mazlow's Hierarchy of Needs.svg.
Data
Burimi Mazlow's Hierarchy of Needs.svg
Autori User:Factoryjoe
Versione tjera

This file was derived from: Mazlow's Hierarchy of Needs.svg
Derivative works of this file: Maslow's Hierarchy-hy.svg

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme8 dhjetor 2012 06:14Thumbnail për versionin duke filluar nga 8 dhjetor 2012 06:141.024 × 768 (187 KB)BinksternetSex is of course listed as one of Maslow's hierarchy of needs.
25 nëntor 2012 04:28Thumbnail për versionin duke filluar nga 25 nëntor 2012 04:281.024 × 768 (180 KB)FutureTrillionaireSex, a physiological need? I don't think so.
2 tetor 2009 13:59Thumbnail për versionin duke filluar nga 2 tetor 2009 13:591.024 × 768 (187 KB)Jtneill{{Information |Description={{en|1=w:Maslow's Hierarchy of Needs. Resized, renamed, and cropped version of File:Mazlow's Hierarchy of Needs.}} |Source=File:Mazlow's Hierarchy of Needs.svg |Author=User:Factoryjoe |Date=18 June 2009 |Permission=

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata