Skeda:Pfeil unten.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 501 × 595 pixel, madhësia e skedës: 2 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
Deutsch: Pfeil nach unten
English: Pointy arrow that points down
Data
Burimi Unknown
Autori Unknown
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
PD-icon.svg This file is ineligible for copyright and therefore in the public domain because it consists entirely of information that is common property and contains no original authorship.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme19 qershor 2006 00:24Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 qershor 2006 00:24501 × 595 (2 KB)Ttog~commonswiki{{Information |Description= Pfeil nach unten |Source= |Date= |Author= |Permission={{PD-ineligible}} }} Category:SVG Category:Autobahn

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata