Skeda:Pont d'arcades de Móra d'Ebre (Ribera d'Ebre, Catalonia).jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Pont_d'arcades_de_Móra_d'Ebre_(Ribera_d'Ebre,_Catalonia).jpg((përmasa 683 × 512 px, madhësia skedës: 367 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Català: Vista del pont d'arcades de Móra d'Ebre sobre el riu Ebre.
English: View of Pont d'arcades de Móra d'Ebre bridge (Catalonia) over Ebre river.
Icone chateau fort.svg

This is a photo of a building indexed in the Catalan heritage register under the reference IPA-11541.

Data
Burimi Jo mateix vaig fer la fotografia, que posteriorment fou retocada per R.M.T.
Autori Pau Canal i Oliver
Object location41° 05′ 27,21″ N, 0° 38′ 43,36″ E Kartographer map based on OpenStreetMap.View this and other nearby images on: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme25 shkurt 2006 00:44Thumbnail për versionin duke filluar nga 25 shkurt 2006 00:44683 × 512 (367 KB)Pau~commonswiki* '''Descripció''': Vista del pont d'arcades de Móra d'Ebre (Ribera d'Ebre, Catalunya) sobre el riu Ebre. ** '''Description''': View of Pont d'arcades de Móra d'Ebre bridge (Ribera d'Ebre, Catalonia) over [[Eb

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata