Skeda:QSicon in Arbeit.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 24 × 24 pixel, madhësia e skedës: 821 bytes)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

Icon used to mark an article under development in the german wikipedia

Data
Burimi Qsicon inArbeit.png
Autori User:Niabot
Versione tjera
SVG genesis
Inkscape to text.svg
This vector image was created with Inkscape, and then manually edited.

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic dhe 1.0 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme5 maj 2016 13:33Thumbnail për versionin duke filluar nga 5 maj 2016 13:3324 × 24 (821 bytes)PoyekhaliDeclaring character encoding, setting version to 1.1 // Editing SVG source code using User:Rillke/SVGedit.js; upload handled by User:Rillke/MwJSBot.js
8 korrik 2014 13:59Thumbnail për versionin duke filluar nga 8 korrik 2014 13:5924 × 24 (747 bytes)Perhelionbit improved, using File:Qsicon empty.svg & File:Qsicon inArbeit-05.svg
7 shtator 2007 17:56Thumbnail për versionin duke filluar nga 7 shtator 2007 17:5624 × 24 (8 KB)Niabot
7 shtator 2007 17:54Thumbnail për versionin duke filluar nga 7 shtator 2007 17:5424 × 24 (8 KB)Niabot== Summary == {{Information |Description=Icon used to mark an article under development in the german wikipedia |Source=Image:Qsicon_inArbeit.png |Date=07.09.2007 |Author=User:Niabot |other_versions=<gallery> Image:Qsicon_inArbeit.png|source of t

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata