Skeda:Rivaldo.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Rivaldo.jpg((përmasa 239 × 300 px, madhësia skedës: 89 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Português: Rivaldo, ex-futebolista brasileiro.
English: Former Brazilian footballer Rivaldo.
Data
Burimi http://www.copa2014.gov.br/pt-br/noticia/rivaldo-leva-a-taca-da-copa-do-mundo-ao-recife-cidade-onde-nasceu
Autori Laura Cortizo/Portal da Copa
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

Esta fotografia foi produzida pelo Portal da copa. Site do Governo Brasileiro para Copa do Mundo FIFA de 2014. Todo o conteúdo deste sítio está publicado sob os termos da licença Creative Commons Atribuição 3.0 Brasil.

Licencimi:

w:sq:Creative Commons
atributim
This file is licensed under the Creative Commons Attribution 3.0 Brazil license.
Flag of Brazil.svg
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

This file, which was originally posted to http://www.copa2014.gov.br/pt-br/noticia/rivaldo-leva-a-taca-da-copa-do-mundo-ao-recife-cidade-onde-nasceu, was reviewed on by the administrator or reviewer Alan, who confirmed that it was available there under the stated license on that date.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme3 gusht 2014 03:55Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 gusht 2014 03:55239 × 300 (89 KB)JuniorpetjuaRecorte imagem.
3 gusht 2014 03:48Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 gusht 2014 03:48450 × 300 (80 KB)JuniorpetjuaUser created page with UploadWizard

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata