Skeda:Roman Colosseum With Moon.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.600 × 1.200 px, madhësia skedës: 1,59 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

 • Description: Angled shot of the Colosseum in Rome with a very small moon in the image frame.
 • Medium: Color photograph
 • Location: Rome, Italy
 • Date: August 18, 2002
 • Author: Jimmy Walker
 • Source: jaymce Flickr gallery Colosseo - Roma
 • Camera: Canon PowerShot S110
 • License: Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.0


w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Checked copyright icon.svg This image was originally posted to Flickr by jaymce at https://flickr.com/photos/51035755990@N01/275165. It was reviewed on by FlickreviewR and was confirmed to be licensed under the terms of the cc-by-sa-2.0.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme4 prill 2005 05:03Thumbnail për versionin duke filluar nga 4 prill 2005 05:031.600 × 1.200 (1,59 MB)Aomarks* Description: Angled shot of the Colosseum in Rome with a very small moon in frame * Medium: Color photograph * Location: Rome, Italy * Date: August 18, 2002 * Author: Jimmy Walker [http://www.jaymce.com/] * Source: jaymce Flickr gallery [http://www.flic

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata