Skeda:Rotatingfield.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Rotatingfield.png((përmasa 580 × 438 px, madhësia skedës: 42 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

Rotating magnetic field in a 3-phase induction motor

Data
Burimi E bërë vet
Autori Willplatts

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme18 prill 2008 10:30Thumbnail për versionin duke filluar nga 18 prill 2008 10:30580 × 438 (42 KB)Willplatts{{Information |Description=Rotating magnetic field in a 3-phase induction motor |Source=self-made |Date=18/04/08 |Author= Willplatts |Permission= |other_versions= }}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: