Skeda:Siegel der CAU.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Siegel_der_CAU.png((përmasa 200 × 235 px, madhësia skedës: 15 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
English: Seal of the University of Kiel, Germany
Data
Burimi German Wikipedia (orginal page was here); see also there
Autori University of Kiel
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Insignia
This image shows a flag, a coat of arms, a seal or some other official insignia. The use of such symbols is restricted in many countries. These restrictions are independent of the copyright status.
Public domain

This file depicts the seal of a German Körperschaft des öffentlichen Rechts (corporation governed by public law). According to § 5 Abs. 1 of the German Copyright law, official works like seals are gemeinfrei (in the public domain).

Note: The usage of seals is governed by legal restrictions, independent of the copyright status of the depiction shown here.

Coat of arms of Germany.svg

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme17 shtator 2007 15:45Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 shtator 2007 15:45200 × 235 (15 KB)Claus vdb~commonswiki{{Information| |Description= {{de|Siegel der Christian-Albrechts-Universität zu Kiel}} {{en|Seal of the University of Kiel, Germany}} |Source= German Wikipedia |Date= 17 Sep 2007 |Permission={{insignia}} {{PD-Coa-Germany}} }}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: