Skeda:Telemark våpen.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 420 × 500 pixel, madhësia e skedës: 4 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Norsk nynorsk: Våpen for Telemark fylke, godkjent ved kongeleg resolusjon 18. desember 1970.
Motiv: På gull botn ei oppveksande svart bondestridsøks.[1]
English: Coat of arms of the Norwegian county of Telemark.
Data
Burimi Original by Hallvard Trætteberg, based upon image from snl.no
Autori E bërë vet
Inkscape-un.svg
This W3C-unspecified vector image was created with Inkscape.
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Public Domain This official Norwegian coat of arms is ineligible for copyright, but its usage is restricted according to Norwegian penal law, independent of the copyright status of the depiction shown here.
Coat of arms of Norway.svg
Insignia
This image shows a flag, a coat of arms, a seal or some other official insignia. The use of such symbols is restricted in many countries. These restrictions are independent of the copyright status.
Versione tjera

image:Telemark_vapen.png

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic dhe 1.0 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme9 qershor 2016 09:18Thumbnail për versionin duke filluar nga 9 qershor 2016 09:18420 × 500 (4 KB)BjarkanTelemark fylkesvåpen, oppdatert.
3 tetor 2014 12:04Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 tetor 2014 12:04390 × 480 (4 KB)FredrasaFlikk.
21 maj 2011 19:34Thumbnail për versionin duke filluar nga 21 maj 2011 19:34390 × 480 (4 KB)Fleinnflick.
5 janar 2009 21:45Thumbnail për versionin duke filluar nga 5 janar 2009 21:45200 × 241 (4 KB)SKvalen{{Information |Description={{en|1=Coat of arms for Telemark county (fylke), Norway}} {{no|1=Telemark fylkesvåpen}} |Source=Own work |Author=Hallvard Trætteberg, SKvalen |Date=1970-12-18 |Permission={{Norwegian coat of arms}} {{insignia}

Përdorimi global i skedës

Metadata