Skeda:Thines01.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 2.048 × 1.536 px, madhësia skedës: 883 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Français : L’Église de Thines sur la commune de Malarce-sur-la-Thines. Classée monument historique par liste de 1862.
English: The historical Thines in the Thines valley in the Ardèche region, France
Data 07.04.07
Burimi E bërë vet
Autori Markus Braun

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme28 maj 2007 10:27Thumbnail për versionin duke filluar nga 28 maj 2007 10:272.048 × 1.536 (883 KB)Prankster{{Information |Description=The historical Thines in the Thines valley in the Ardèche region, France |Source=own work |Date=07.04.07 |Author=Markus Braun |Permission= |other_versions= }} Category:Cities an villages in Ardèche [[Category:Malarce-sur-l

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata