Skeda:Third Intermediate Period map.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 1.002 × 1.895 pixel, madhësia e skedës: 755 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Inkscape-un.svg
This W3C-unspecified vector image was created with Inkscape.
Përshkrimi

A map showing the political divisions in ancient Egypt during the Third intermediate Period, about 730 BC. The rulers of the 22nd and 23rd Dynasties ruled simultaneously, alongside Libyan chieftains controlling most of the Delta.

Data (UTC)
Burimi E bërë vet
Autori Jeff Dahl
Versione tjera

Derivative works of this file:

References


Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International, 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic and 1.0 Generic license.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme3 janar 2008 23:49Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 janar 2008 23:491.002 × 1.895 (755 KB)Jeff Dahlfx one text to path
3 janar 2008 23:47Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 janar 2008 23:471.002 × 1.895 (742 KB)Jeff Dahl{{Inkscape}} {{Information |Description=A map showing the political divisions in ancient Egypt during the Third intermediate Period, in the 8th century BC. The rulers of the 22nd and 23rd Dynasties ruled simultaneously, alongside Libyan chieftains control

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: