Skeda:Toyota F1 Canada 2006 (crop).PNG

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Toyota_F1_Canada_2006_(crop).PNG((përmasa 669 × 560 px, madhësia skedës: 686 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi

Toyota F1 drivers Ralf Schumacher and Jarno Trulli at the 2006 Canadian Grand Prix.

Data
Burimi Flickr.com
Autori TMWolf
Cropped by Diniz
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

CC-BY-SA-2.0

Versione tjera
Original

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.


Checked copyright icon.svg This image, originally posted to Flickr, was reviewed on by the administrator or reviewer Kneiphof, who confirmed that it was available on Flickr under the stated license on that date.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme14 dhjetor 2006 21:12Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 dhjetor 2006 21:12669 × 560 (686 KB)Midgrid{{Information |Description= Toyota F1 drivers Ralf Schumacher and Jarno Trulli at the 2006 Canadian Grand Prix. |Source= [http://www.flickr.com/photos/tmwolf/176448551/in/set-72157594179525185/ Flickr.com] |Date= June 24, 2006 |Author= [http:/

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: