Skeda:VW Polo GTI (V) – Frontansicht, 7. März 2011, Mettmann.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 2.276 × 1.452 px, madhësia skedës: 2,13 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi

VW Polo GTI (V)

Data
Burimi Self-photographed
Autori M 93
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
© Krijuesi i kësaj skede lejon këdo ta përdorë për çdo qëllim, me kusht që krijuesi është i atribuar si duhet. Rishpërndarja, puna derivative, përdorimi komercial, dhe të gjitha përdorimet janë të lejuara.

Versione tjera
VW Polo GTI (V) – Heckansicht, 7. März 2011, Mettmann.jpg

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme7 mars 2011 19:55Thumbnail për versionin duke filluar nga 7 mars 2011 19:552.276 × 1.452 (2,13 MB)M 93{{Information |Description=VW Polo GTI (V) |Source=own photo |Date=2011-03-07 |Author=M 93 |Permission={{self|Attribution}} |other_versions=thumb|left }} <!--{{ImageUploa

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata