Skeda:VW Scirocco III 2.0 TSI front 20100410.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 2.504 × 1.425 px, madhësia skedës: 2,47 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi

VW Scirocco

Data
Burimi Self-photographed
Autori S 400 HYBRID
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
© Krijuesi i kësaj skede lejon këdo ta përdorë për çdo qëllim, me kusht që krijuesi është i atribuar si duhet. Rishpërndarja, puna derivative, përdorimi komercial, dhe të gjitha përdorimet janë të lejuara.

Versione tjera
VW Scirocco III 2.0 TSI rear 20100410.jpg

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme10 prill 2010 19:45Thumbnail për versionin duke filluar nga 10 prill 2010 19:452.504 × 1.425 (2,47 MB)M 93{{Information |Description=VW Scirocco |Source=own photo |Date=10. April 2010 |Author=S 400 HYBRID |Permission={{self|Attribution}} |other_versions= 180px|left }} <!--{{ImageUpload|

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata