Skeda:Volkswagen Golf R front Poznan 2011.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 2.080 × 1.544 px, madhësia skedës: 668 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Polski: Volkswagen Golf R na Motor Show 2011 w Poznaniu
English: Volkswagen Golf R at Motor Show 2011 in Poznań
Data
Burimi E bërë vet
Autori Peżot

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
Creative Commons CC-Zero Kjo skedë është bërë e mundur nën Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
Personi që lidhi një punë me këtë vepër ia ka dedikuar punën public domain duke shmangur të gjitha të drejtat e tij apo të saj për punën në mbarë botën nën ligjin e të drejtës së autorit, duke përfshirë të gjitha të drejtat e lidhura dhe fqinje, deri në masën e lejuar me ligj. Ju mund ta kopjoni, modifikoni, shpërndani dhe të kryeni pune, madje edhe për qëllime komerciale, të gjitha pa kërkuar leje.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme9 prill 2011 16:26Thumbnail për versionin duke filluar nga 9 prill 2011 16:262.080 × 1.544 (668 KB)Peżot~commonswiki{{Information |Description ={{pl|1=Volkswagen Golf R na Motor Show 2011 w Poznaniu}} {{en|1=Volkswagen Golf R at Motor Show 2011 in Poznań}} |Source ={{own}} |Author =Peżot |Date =2011-03-19 |Permission =

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata