Jump to content

Skeda:WikiWeekendTirana2016 Presentation Maps in Articles.pdf

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko tek faqja
më pas →
më pas →
më pas →

Dokument origjinal(2.133 × 1.600 pixel, madhësia e dokumentit: 3,56 MB , MIME tipi: application/pdf , 13 faqet)

Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Presentation about adding maps to Wikipedia articles at Wikipedia Weekend Tirana 2016
Data
Burimi Punë e juaja
Autori Albinfo

Licencim

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons
atribuim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 3.0 Unported.
Je i lirë të:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • t’i bëni “remix” – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atribuim – Duhet t’i jepni meritat e duhura, të siguroni një lidhje për tek licenca dhe të tregoni nëse janë bërë ndryshime. Këtë mund ta bëni në ndonjë mënyrë të arsyeshme, por jo në ndonjë mënyrë që sugjeron se licencuesi ju del zot juve apo përdorimit tuaj.

Captions

Add a one-line explanation of what this file represents

Items portrayed in this file

përshkruan

3 dhjetor 2016

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaMiniaturëPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme3 dhjetor 2016 20:05Miniaturë për versionin duke filluar nga 3 dhjetor 2016 20:052.133 × 1.600, 13 faqe (3,56 MB)Albinfo{{Information |Description ={{en|1=Presentation about adding maps to Wikipedia articles at Wikipedia Weekend Tirana 2016}} |Source ={{own}} |Author =Albinfo |Date =2016-12-03 |Permission = |other_versio...

S’ka faqe që përdorin këtë kartelë.

Metadata