Skeda:Worldmapmiddleeast.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.425 × 625 px, madhësia skedës: 232 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: World map of the middle east

Dark green = countries usually considered part of the middle east

Light green = countries sometimes considered part of the middle east
Data
Burimi E bërë vet
Autori Cenjen

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme31 gusht 2008 20:12Thumbnail për versionin duke filluar nga 31 gusht 2008 20:121.425 × 625 (232 KB)Thegreyanomalyclearing color "smear" from prior edition by remaking the map
25 korrik 2008 12:39Thumbnail për versionin duke filluar nga 25 korrik 2008 12:391.357 × 628 (56 KB)Cenjen{{Information |Description={{en|1=World map of the middle east<br> Dark green = countries usually considered part of the middle east<br> Light green = countries sometimes considered part of the middle east}} |Source=Own work by uploader |Author=[[User:Cen

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata