Skeda:YerkesDodsonLawGraph.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

YerkesDodsonLawGraph.png((përmasa 410 × 324 px, madhësia skedës: 3 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

Graph of Yerkes-Dodson Law principle. Author:User:Vaughan. Source: [1] Permission: Graph was created for Wikipedia and free of copyright - Vaughan 09:43, 26 Oct 2004 (UTC)

Data (original upload date)
Burimi No machine-readable source provided. Own work assumed (based on copyright claims).
Autori No machine-readable author provided. Florianff assumed (based on copyright claims).

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme5 janar 2007 22:20Thumbnail për versionin duke filluar nga 5 janar 2007 22:20410 × 324 (3 KB)FlorianffGraph of Yerkes-Dodson Law principle. Author:User:Vaughan. Source: [http://en.wikipedia.org/wiki/Image:YerkesDodsonLawGraph.png] Ppermission: Graph was created for Wikipedia and free of copyright - Vaughan 09:43, 26 Oct 2004 (UTC)

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës