Skeda:Zijpe vlag.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Zijpe_vlag.png((përmasa 326 × 217 px, madhësia skedës: 7 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Nederlands: Vlag gemeente nl:Zijpe (gemeente)
Data
Burimi http://www.shipmate.nl
Autori User Tibor on nl.wikipedia

Licencimi:

Public domain
This image depicts a flag of a Dutch municipality or province. These flags are registered with the Hoge Raad van Adel, usage of the flag is often restricted by municipal rules and laws. In view of Dutch legislation this image is regarded as being in the public domain, as are reproductions of this flag.

Deutsch | English | français | italiano | Nederlands | +/−

Flag of the Netherlands.svg

Regjistri origjinal i ngarkimeve

Originally from nl.wikipedia; description page is (was) here

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme17 qershor 2006 18:54Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 qershor 2006 18:54326 × 217 (7 KB)KingArthur4255~commonswiki{{Information| |Description= == Beschrijving == Vlag gemeente Zijpe, bron: http://www.shipmate.nl/ == Licentie == |Source= |Date= |Author=User Tibor on [http://nl.wikipedia.org nl.wikipedia] |Permission={{PD-NL-gemeentewapen}} |other_ve

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: