Skedari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Skedar (letër)
Skedar (kompjutër)
Wiki WikiFjalori: Skedari – shfletoni më shumë në fjalorin e lirë

Fjala skedar ka disa kuptime të ndryshme të cilat janë:

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko dhe skeda