Skullani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Skullan
Fshat
Vendndodhja
Skullan is located in Kosova
Skullan
Skullan
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Graçanicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 540 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 33′ 35″ Veri

21° 4′ 54″ Lindje

Skullan është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.[1]

Burimet[redakto | përpunoni burim]

  1. ^ Faqe zyrtare e komunës së Graçanicës Archived 29 July 2015[Date mismatch] at the Wayback Machine. Vizituar më 5.09.2016.

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]