Sllagjana Radoviq

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Slađana Radović politikane serbe, serbe nga Serbia.

Slađana Radović është Udhëheqëse sektori në Ministrinë për Kosovën (2009) dhe nga Lëvizja Vetvendosje është akuzuar për veprimtari ilegale në Kosovë. Lëvizja thirret në bazë të nenit 198 dhe 199 të KPPK-së.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Amza : vetevendosje.org dokumenti PROKURORISË PUBLIKE TË QARKUT