Smërdani (Leskoc)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Smërdan
Смрдан
Fshat
Vendndodhja
Smërdan is located in Serbia
Smërdan
Smërdan

Koordinatat: 43°8′52″V 21°57′10″L / 43.14778°V 21.95278°L / 43.14778; 21.95278

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Leskoc
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 8′ 52″ Veri

21° 57′ 10″ Lindje

Smërdan (serbisht: Смрдан/Smrdan) është fshat në komunën e Leskocit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]