Sofía Vergara

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Sofía Vergara
Sofía Vergara May 2014 (cropped).jpg
Vergara në maj 2014
Ditëlindja: 10 korrik 1972
Vendlindja: Barranquilla
Faqja zyrtare: www.sofiavergara.com

Sofía Margarita Vergara lindi 10 korrik 1972Barranquilla. Është një aktore dhe modele kolumbiane.

Filmografia[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]

 Commons: Sofía Vergara – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale