Jump to content

Sapniqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Sopaniçi)
Sapniq
Sopaj
Fshat

Sapniq është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Sopaj.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]