Kontributet e përdoruesit për 46.99.124.18

Jump to navigation Jump to search
Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

23 dhjetor 2018

  • 11:4423 dhjetor 2018 11:44 ndrysh versione −56 Dendësiad=m/v eshte formula e dendesis , neper detyra mund tete bie te gjesh dhe masen ose vellimin, formul per masen d=m/v=M=v•d formula per vellim d=m/v=v=m/d Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari

23 shkurt 2015