Kontributet e përdoruesit për 79.106.109.130

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

2 qershor 2017

1 qershor 2017

17 maj 2017

24 prill 2017

18 mars 2017

24 gusht 2016

23 maj 2016

3 mars 2016

1 mars 2016

11 janar 2016

6 dhjetor 2015

26 nëntor 2015

  • 20:3426 nëntor 2015 20:34 ndrysh versione −28.598 Macjasdssssssdsdssdsdsdsdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddsssssssssssss Etiketa: Përpunim pamor

13 nëntor 2015

19 shtator 2015

28 mars 2015

23 dhjetor 2013

10 dhjetor 2013

  • 14:3110 dhjetor 2013 14:31 ndrysh versione +3.834 BektashizmiKu po shkon Bektashizmi ??A ka Bektashizem ne Kruje ?Bektashizmi si Tarikat lindi rreth viteve 1300 kur Hinqar Haxhi Bektash Veliu me Shenjterine e tij dha prova se ne dejet dhe venat e tija rridhte gjaku i Iman Aliut ,Imam Hasanit dhe Imam Hysenit,e te g

8 dhjetor 2013

1 tetor 2013

3 shkurt 2013

18 janar 2013

23 dhjetor 2012

28 nëntor 2012

22 nëntor 2011

17 maj 2011

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).