Kontributet e përdoruesit për 79.106.109.46

Jump to navigation Jump to search
Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

19 korrik 2012

16 maj 2012

26 nëntor 2011

10 nëntor 2011

22 tetor 2011

  • 13:5322 tetor 2011 13:53 ndrysh versione +3.552 R Pijet energjikeFaqe e re: Pijet energjike filluan të shiteshin për herë të parë në vitin 1987 në Austri dhe në vitin 1997 në Amerikë. Në ditët e sotme njihen më shumë se 200 marka në 140 vende dh...

4 gusht 2011

8 korrik 2011

10 prill 2011

24 mars 2011

22 mars 2011

3 shkurt 2011

15 dhjetor 2010

  • 18:0515 dhjetor 2010 18:05 ndrysh versione +119 R SkandiumFaqe e re: Nuk di asgje per skandiumin keshtu qe kerkoj qe te vihen informacionet tamam sic u ka hije .ashtu de. te fala keni meri

9 dhjetor 2010

2 nëntor 2010

30 shtator 2010

6 shtator 2010

24 maj 2010

29 prill 2010

18 prill 2010

17 prill 2010

2 prill 2010

3 shkurt 2010

26 janar 2010

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).