Kontributet e përdoruesit për 79.106.109.49

Jump to navigation Jump to search
Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

5 maj 2012

16 mars 2012

12 dhjetor 2011

23 nëntor 2011

24 maj 2011

5 shkurt 2011

7 dhjetor 2010

26 nëntor 2010

18 tetor 2010

13 gusht 2010

7 prill 2010

22 mars 2010

18 janar 2010

16 janar 2010

  • 18:4516 janar 2010 18:45 ndrysh versione +7.236 R Zak efronFaqe e re: Zac Efron Zachary David Alexander "Zac" Efron (i lindur më 18 tetor 1987) është një aktor dhe këngëtar amerikan. Ai filloi duke vepruar profesionalisht në fillim 2000s, dhe u bë ...

3 janar 2010

14 dhjetor 2009

  • 20:3514 dhjetor 2009 20:35 ndrysh versione +213 R Diskutim:KanguriFaqe e re: kanguri eshte nje gjitar barngrenes qe jeton ne australi.ka nje trup te mbuluar me qime(push. jeton ne toke dhe kane mushkeri teper te zhvilluar. riprodhimi i tyre eshte seksualqarkullimi... aktual

3 dhjetor 2009

19 nëntor 2009

13 nëntor 2009

8 nëntor 2009

2 nëntor 2009

14 tetor 2009

13 tetor 2009

5 tetor 2009

2 tetor 2009

4 shtator 2009

19 gusht 2009

10 gusht 2009

9 gusht 2009

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).