Kontributet e përdoruesit për 89.159.92.51

Jump to navigation Jump to search
Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

15 nëntor 2019

28 tetor 2019

30 shtator 2019

23 shtator 2019

16 shtator 2019

24 qershor 2019

18 qershor 2019

17 qershor 2019

6 qershor 2019

  • 09:346 qershor 2019 09:34 ndrysh versione +377 R Albert ShalaFaqe e re: '''Albert Shala''' gazetar dhe shkrimtar shqiptar. Ka lindur në Shkodër, më 30 Gusht 1943. U diplomua në Fakultetin e Shkencave Politiko-Juridike të Universitetit të Tiranës,...

4 qershor 2019

3 qershor 2019

2 qershor 2019

29 maj 2019

28 maj 2019

27 maj 2019

22 maj 2019

  • 10:4622 maj 2019 10:46 ndrysh versione +974 R Hans-Joachim LankschFaqe e re: '''Hans-Joachim Lanksch''' përkthyesi i letërsisë shqipe në Gjermani. Ka lindur në vitin 1943 në Braunschweig (RFGJ) dhe u shpërngul qysh në rini në Mynih, ku studioi në fush...

20 maj 2019

16 maj 2019

11 maj 2019

  • 17:3511 maj 2019 17:35 ndrysh versione +491 R Dhimitër LigoriFaqe e re: '''Dhimitër Ligori''' (1934-2019) karikaturist shqiptar. Në vitin 1949 ai hyri në Liceun Artistik në degën e Arteve figurative. Konsiderohet edhe si i fundmi i plejadës në revis... aktual

8 maj 2019

6 maj 2019

  • 16:036 maj 2019 16:03 ndrysh versione +349 R Edmond DuleFaqe e re: '''Edmond Dule''' ish-trajner futbolli shqiptar i Kamzës. Ai ka dhënë një kontribut të çmuar në futbollin shqiptar, teksa në sezonin 2006-2007 arriti të ngjiste skuadrën e Ka...

30 prill 2019

  • 10:5730 prill 2019 10:57 ndrysh versione +983 R Hysen PelinkuFaqe e re: '''Hysen Pelinku''' këngëtar shqiptar “Artist i Merituar”. Artist i skenës lirike realizoi me sukses disa role, në fillim në Filarmoninë Shqiptare dhe më vonë në TOB. Për...
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).