Kontributet e përdoruesit për 91.187.103.33

Jump to navigation Jump to search
Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

26 prill 2011

5 mars 2011

1 mars 2011

28 shkurt 2011

25 shkurt 2011

20 shkurt 2011

10 dhjetor 2010

22 nëntor 2010

21 nëntor 2010

17 nëntor 2010

27 tetor 2010

  • 19:2327 tetor 2010 19:23 ndrysh versione +121 R HomoseksualitetiFaqe e re: Homoseksualiteti eshte terheqje romantike seksuale ose sjellje e tille ne mes te individeve te te njejtit sex ose gjini.
  • 19:1927 tetor 2010 19:19 ndrysh versione +801 R Balada e guritFaqe e re: Këngë nga Frederik Ndoci. Teksti i kenges: Dikur per te mos ardhur kurre Ktheva shpinen dhe hodha nje gur Mu duk se jeta mori nur Sa shume eca e nuk ndala kurre Miliona gure i pre...
  • 19:1527 tetor 2010 19:15 ndrysh versione +502 R Sytë e tuFaqe e re: Këngë nga Frederik Ndoci. Teksti i kenges: Syte e tu, syte e tu, Me gjithe dritat qe kam pare, Me gjithe yjet rreze ar Me gjithe lume, liqene blu Shembellejne syte e tu. Qesh atje...

22 tetor 2010

20 tetor 2010

16 tetor 2010

13 tetor 2010

23 shtator 2010

20 korrik 2010

11 korrik 2010

22 qershor 2010

8 qershor 2010

7 qershor 2010

6 maj 2010

3 maj 2010

19 prill 2010

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).