Kontributet e përdoruesit për ELlazo

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

29 qershor 2014

8 qershor 2014

5 qershor 2014

2 qershor 2014

31 maj 2014

30 maj 2014

29 maj 2014

28 maj 2014

26 maj 2014

19 maj 2014

  • 17:3119 maj 2014 17:31 ndrysh versione +7.198 R TiganiFaqe e re: '''Tigani''' është një mjet kuzhine që shërben për gatim. Në përgjithësi tiganët përdoren mbi sobë, por disa lloje tiganësh, të quajtur tiganë rezistues ndaj...
  • 14:2019 maj 2014 14:20 ndrysh versione +813 R Gjalpi i kthjelluarFaqe e re: '''Gjalpi i kthjelluar''' është një përgatitje që përdoret për gatim dhe shërben si alternativë ndaj gjalpit të zakonshëm. Ky lloj gjalpi zakonisht përdoret për Sotimi|s...

18 maj 2014

17 maj 2014

16 maj 2014

14 maj 2014

13 maj 2014

8 maj 2014

7 maj 2014

5 maj 2014

4 maj 2014

3 maj 2014