Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Faqja kryesore/A e dini se/sandbox"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
* Në shtetin federal amerikan [[Kalifornia]] jetojnë mbi 663 000 milionerë.
* [[Brazilia|Braziliani]] Edson Donasimento Pele, konsiderohet si [[Futbolli|futbollisti]] më i mirë i të gjitha kohërave. Në 1254 ndeshje futbollisike ai shënoi 1216 gola.
*
*
 
== Java 26. shtator - 2. tetor ==
 
[[Skeda:|150px|right|link=Kalifornia]]
* Grimcat e [[hekuri]]t të gjetura në [[Hëna|Hënë]] dhe të sjella në Tokë kanë një [[vetia|veti]] të veçantë, ato nuk [[korozioni|ndryshken]].
*
*
*
*

Menyja e lëvizjeve