Ndryshimi mes inspektimeve të "KS Luftëtari"

Jump to navigation Jump to search
310 bytes added ,  9 vjet më parë
== Lidhe të jashtme ==
* [[AlbSoccer (Amëza)|AlbSoccer]]
futbolli i gjirokastrs do mbetet gjithmon ne nivele te larta.mos haroni kemba gjirokastrite eshte shum e rende.kaluan shum vite dhe te ju haruat yllet e gjirokastres.kaluan shum vite dhe tifozet e zjarte duan luftetarin ne super lige por ju garantoj qe kjo dite do vij.une qe po ju shkruaj jam nje prej jush .
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user

Menyja e navigimit