Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Përpunim tekstesh"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Edit)
v
* Shenja e listës (ylli) duhet të vihet në fillim të rreshtit
</nowiki></pre>
 
<!-- Kategorizim dhe ndëruiki-->
[[Category:Wikipedia]]

Menyja e navigimit