Ndryshimi mes inspektimeve të "Selitë (kthjellim)"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
{{kthjellim}}
'''Komuna Selitë''' është njësi administrative në [[Shqipëri]] në:
* [[Komuna Selitë, Mirdita]]
Dhe është emri i fshatit në [[Komuna Mollas, Elbasani|Komunën e Mollasit]]:
* [[Selitë, Komuna Mollas]]
 
{{kthjellim}}

Menyja e navigimit