Dallime mes rishikimeve të "Vesa Luma"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  10 vjet më parë
U kthye versioni 1031169 i bërë nga 178.175.76.30 (diskutimet)
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
(U kthye versioni 1031169 i bërë nga 178.175.76.30 (diskutimet))
| titulli =
| emri i vërtetë =
| lindja = {{Ditëlindja dhe mosha/Femër|12|5|19881986}} <ref>[http://www.teksteshqip.com/bio.php?aid=272 Teksteshqip.com]</ref>
| vdekja =
| vite aktiv =
| webfaqja =
}}
'''Vesa Luma''' (*[[12 maj]], [[19881986]] në [[Prishtina|Prishtinë]]) është [[Këngëtari|këngëtare]] nga [[Kosova]].
Historia
 
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve